Przychodnia lekarska w nowym wymiarze

Konsultacje lekarskie lekarzy specjalistów, transport medyczny i pielęgniarstwo to usługi dostępne w ramach internetowej przychodni lekarskiej – projektu zrzeszającego specjalistów wszystkich dziedzin medycyny

Dostęp do specjalistów w Polsce w ramach podstawowej opieki zdrowotnej jest bardzo ograniczony. Wielu pacjentów decyduje się na korzystanie z prywatnej opieki medycznej, która gwarantuje łatwy i szybki dostęp do specjalistów.

Przychodnia lekarska – PrzychodniawDomu.pl – to serwis informacyjny, w którym znajdziesz informacje o lekarzach specjalistach wszystkich dziedzin medycyny. To także miejsce, w którym umówisz wizytę lekarską w przychodni lub w domu. Zawsze tak jak jest Ci wygodnie!

Konsultacje lekarskie dostępne są na terenie Mazowsza – Warszawy. Dostęp do lekarzy specjalistów zorganizowany został w sposób, który maksymalnie skraca czas oczekiwania. Dzięki współpracy z lekarzami wszystkich specjalizacji oferujemy dostęp do specjalistów w najkrótszym możliwym czasie. Nie czekaj! Potrzebujesz specjalistycznej konsultacji? Umów się na konsultację lekarską.

Konsultacje dostępne są u specjalistów trzech stopni: lekarzy medycyny, doktorów medycyny i profesorów.